نسخه فشرده Need for Speed Undercover PC با حجم (1 گیگابایت)

امتیاز 4.62 ( 13 رای )
دانلود بازی Need for Speed Undercover PC  softbase.ir 5 - نسخه فشرده Need for Speed Undercover PC با حجم (1 گیگابایت)

Need for Speed Undercover (نسخه فشرده) | جنون سرعت آندرکاور، محبوب ترین بازی رایانه ای با اتومبیل ها و نقشه های واقع بینانه که از شهر عبور کرده و سریع فرار از پلیس را پشت سر بگذارید. در بازی جنون سرعت آندرکاور شما در نقش یک مامور مخفی پلیس باید افرادی که مخفیانه در خیابان ها و اتوبان ها اقدام به برگزاری مسابقات غیر قانونی می کنند نفوذ نموده و آنها را در هنگام برگزاری مسابقات غیر قانونی دستگیر کنید.

بازی Need for Speed Undercover نسخه کم حجم شده، محبوب ترین بازی رایانه ای با اتومبیل ها و نقشه های واقع بینانه که از شهر عبور کرده و سریع فرار از پلیس را پشت سر بگذارید.

شما از Chase Lin (خواهر مای لین) دستور میگیرید و ماموریت شما این است که دزدان و متخلفان ماشین که در این مسابقات شرکت می‌کنند را دستگیر یا از راه بردارید. نقشه بازی شامل مسیر هایی است که شما می‌توانید در آن با سرعتی بالغ بر 175 کیلومتر در ساعت یا حتی بیشتر رانندگی کنید. همچنین بزرگراه‌ های این بازی بزرگتر و طولانی‌تر طراحی شده است. فضا در بازی شامل: کوه‌ ها، سواحل و چشم انداز های دیدنی، صحنه های غروب خورشید ، بندرگاه هاو … است که در حین بازی پلیر بسیار لذت خواهد برد.

Need for Speed Undercover (نسخه فشرده)

از موارد هیجان‌ انگی، وجود ترافیک و عبور خودرو های دیگر در بزرگراه بازی است. شما با مانور دادن و سرعت گرفتن از رقبای خود می توانید روند بازی را به نفع خود پیش ببرید. در Undercover گرافیک بازی هم نسبت به مجموعه های قبلی بهبود یافته است و نورپردازی متفاوتی دارا است.

گیم پلی بازی Undercover PC :

گیم پلی بازی به نحوی است که هنگامی که سرعت از حد مجاز خود بگذرد، در پایین صفحه بازی یک علامت آبی و قرمز نمایش داده می‌شود. ماشین های پلیس‌ از انواع گشت و خودرو های سنگین فدرال استفاده می‌کنند که گاهی هم با هلیکوپتر شما را مورد تعقیب قرار خواهند داد. در ادامه می توانید بازی Need for Speed Undercover که توسط SoftBase کاملا فشرده شده است را کاملا رایگان دانلود کنید.

Need for Speed Undercover کم حجم شده

حد اقل سیستم برای نصب بازی جنون سرعت نسخه مخفیانه (Need for Speed Undercover) :

پردازنده   Intel 3.0GHz / AMD Athlon XP 3000
رم    512MB و بالاتر
سیستم عامل   XP /Win7 /Win8
کارت گرافیک   AMD Radeon 9550 / NVIDIA GeForce 6600 GT
فضای مورد نیاز   6 گیگابایت

 

[site_reviews title=”نسخه فشرده Need for Speed Undercover PC نسخه فشرده” rating=”4″ pagination=”true” schema=”true” id=”jyrpdyjz” hide=”rating”]