ساخت بازی بدونه برنامه نویسی با FPS Creator X9 Pro

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
FPS CreatorX9 SoftBase.ir  - ساخت بازی بدونه برنامه نویسی با FPS Creator X9 Pro

FPS Creator نام نرم افزار اُپن سورس ساخت بازی است، که توسط شرکت The Game Creators در سال 2005 منتشر شد. طبق گفته خودشون این برنامه از طریق Dark Basic Professional توسعه پیدا کرده بود و ازموتور فیزیک ODE یا همان Open Dynamics Engine استفاده میکنه همچنین از یک زبان ساده هوش مصنوعی به نام ماژول FPI Script استفاده می کنه که به طور انحصاری برای FPS Creator ایجاد شده، این ماژول از یک مجموعه اقدامات و واکنش های از پیش تعیین شده ، طراحی شده و به لطف متن باز بودن، اجازه می ده خیلی سریع و آسان بازی های ویدئویی اول شخص shooter برای کامپیوتر بدون برنامه نویسی ساخت.

سیستم و رابط کاربری FPS Creator

1374436591 snapshot1 900x506 - ساخت بازی بدونه برنامه نویسی با FPS Creator X9 Pro

اف پی اس کریتور ازسیستم کشیدن و رها کردن استفاده می کند که در آن کاربر می تواند ساختار هایی مانند دیوار، کف، سقف، درها و پنجره ها رو برای ایجاد یک سطح انتخاب کنه. این سطح ها می توانند توسط آبجکت هایی مانند اشیا طراحی محیط ، کاراکتر ها، سلاح ها و یو پی اس ها پر شوند. در آخر شما می توانید با این نرم افزار یک بازی سه بعدی با کیفیت خوب و حداکثر 50 سطح ایجاد کنید و از اون یک خروجی مستقل بگیرید، همچنین میتونید بازی های چند نفره lan هم بسازید و این می تواند از ویزگی های بارز دیگه این موتور باشد.

در FPS Creator این پروژه ها و قسمت های پیچیده برنامه نویسی از قبل طی شده و فقط باید با اظافه کردن آیتم از بخش های entity markers، segments و Prefabs در محیط ادیتورایده خود را عملی کنید. در ادامه می توانید نسخه X9، همراه با سریال فعال سازی را کاملا رایگان از سایت سافت بیس دانلود کنید.